Це не пісня, це – крик душі, яка змучена коханням

І знову кохання…
Кохання, недосконалість, неповноцінність, розлука.
Ані Лорак довгий час випустила чудовий чутливий трек «Наполовину». За словами самої співачки, для неї пісня досить особлива, навіть дуже близька в рядках, адже співається про сильну особистість, яка, незважаючи на помилки та труднощі, змогла зберегти свою іскру, своє світло. У центрі сюжету — любовний трикутник, де героїні доводиться ділити наполовину свого коханого з іншою, далеко не поганою та красивою жінкою. Але ця конкуренція та невизначеність чоловіка у своєму виборі приносить труднощі та біль усім учасникам. Саме тому «наполовину мій» стало ключовим чином та змістом пісні.
Співачка так само відмінно знялася в кліпі, одягнувши гарну блискучу сукню, символізуючи справжню жіночність і любов, силу та свободу, незалежність.
Цей трек полюбили досить швидко, оскільки чимало людей зазнали у життєвих обставинах болю втрати, розчарування, розлуки чи зовсім прощання. Тому співачка, як завжди, точно відобразила важливу історію, яка може торкнутися будь-якої людини. Почуття ж не проконтролюєш.

Admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повернутись вверх