Шикарна новинка Artik & Asti – “Істеричка”

12 березня відбувся реліз нового альбому «Міленіум» гурту “ARTIK & ASTI”. До складу альбому увійшли 4 пісні: “Міленіум”, “Лампочки”, “Істеричка” та “Бла Бла”.

Пісня «Істеричка» одразу набрала понад 800 000 переглядів та потрапила у тренди YouTube. Це ще один трек у скарбничку плейлиста, який стоїть на репіті.

І не дивно. Пісня порушує питання нещасливого тимчасового кохання, емоційних гойдалок і хворобливих спогадів. Але також закликає до того, що ніщо не вічне, а згодом від почуттів залишається лише звичка, пилюка.  Відпускати складно, але можливо. У цьому є задум і ідея автора. Пісня дуже чуттєва та легка, незважаючи на складну тему, яку вона торкається. Слухати її приємно, ніжний та музичний голос співачки приваблює до прослуховування.

Кожна нова пісня солістів схожа на попередню, але ніяк не гіршу, адже займає перші позиції у трендах. Група має свій незамінний і неповторний стиль, так би мовити, слова про «токсичні» відносини, які потрібно відпустити зі свого серця, знайомі кожній другій людині. Тому молоді дівчата часто включають треки Artik & ASTI на повтор. Серед них «Сумний денс», «Дівчинка, танцюй», «Почуття», «Останній поцілунок».

16 березня кліпмейкери випустили бомбезний кліп на пісню “Істеричка”. За 3 дні ролик набрав 1 000 000 переглядів.

Admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повернутись вверх